De Wetenschappelijke Vergadering en de Algemene Ledenvergadering van de vereniging hebben een aantal jaar geleden een metamorfose ondergaan. Dit jaar was het voor de derde keer dat deze bijeenkomst ‘nieuwe stijl’ in Garderen werd georganiseerd. ’t Speulderbos is te klein geworden voor de Biemond Cursussen, maar voor de wetenschappelijke vergadering voldoet het uitstekend.
Donderdag 5 november begon de ochtend, voor zover men niet in de vele files vaststond, met vier voordrachten over vasculaire neurologie.
Na de koffiepauze was het vervolgens de beurt aan gastspreker dr. J.J.G.M. Verschuuren van het LUMC. Hij hield een uitstekende voordracht over de onderverdelingen binnen de verschillende myasthene syndromen. Maar ook juist over de overeenkomsten tussen verschillende typen syndromen in genetische kenmerken zoals HLA-typeringen. Als nieuweling onder de myasthene syndromen